שירות תיקונים לאייפון ואנדרואיד לחברי מועדון Kopell Friends


 


שירות תיקונים לאייפון ואנדרואיד במחיר 100 שקל לשנה לחברי מועדון Kopell Friends מבית "סטארט"

 

מועדון Kopell Friends, אשר הושק על ידי "סטארט שירותי רכב", יספק שירות תיקונים למכשירי אייפון ואנדרואיד בתשלום שנתי של 100 שקל. ב-Kopell Friends אומרים כי לקוח של חברות הסלולר הקלאסיות משלם מאות שקלים בשנה בכדי ליהנות משירות תיקונים למכשיר הסמרטפון מסוג "אייפון" או "גלאקסי".  סטארט שירותי רכב תעניק לסוכני הביטוח את המנוי בחינם.

 

במועדון אומרים כי ברוב המקרים, לקוחות הביטוח של חברות הסלולר צריכים להוסיף תשלום של מאות שקלים כהשתתפות עצמית לחברות הסלולר על מנת לתקן את המכשיר במקרה אשר מצריך הגעה למעבדת התיקונים.

 

לדברי מיקי קופל מנכ"ל "סטארט": "לאור הרצון והיכולת של 'סטארט' לייצר מנויי שירות ללקוחות סופיים - יצרה החברה מועדון לקוחות צרכני אשר מביא בפני הלקוח שורת הטבות והנחות חסרות תקדים בישראל".

 

ליבת מועדון Kopell Friends היא מנוי שירות התיקונים למכשיר SMART-PHONE. בעת האירוע ישלם המנוי רק 180 שקל השתתפות בהוצאות, מחיר קבוע וידוע מראש.  בנוסף לקוחות "סטארט" החברים במועדון יקבלו ב"סונול" 21 אגורות הנחה ברכישת דלק, שישה שקלים הנחה ברכישת סולר ו-5 אחוז הנחה בחנויות SO GOOD של הרשת.

 

הטבות נוספות לחברים במועדון יהיו הנחה בחברת AVIS של 11 אחוז למשכירים כלי רכב בארץ ובחו"ל והנחה ברכישת כלי רכב ממגרשי החברה ללקוחות "סטארט" בכל הארץ. חברי המועדון יקבלו גם הנחות ומבצעים בחבילות תיור בחברת "דיזנהאוז", ויוכלו להזמין מופעים בכל העולם ומשחקי ספורט בהטבות מיוחדות ועוד שלל הטבות וזכויות. כתובת אתר המועדון היא www.kopell.co.il

 

המועדון מניב הטבות והנחות משמעותיות כבר בשימוש הראשון וחוסך לצרכן הישראלי אלפי שקלים בשנה. "יצרנו את המועדון בכדי להביא לצרכן חסכון אמיתי בכסף וליצור לו גם סביבה מעניינת במוצרים שימושיים", אומר מיקי קופל, מנכ"ל ובעלים של "סטארט". "אני בטוח שנדע להרחיב את הפעילות בתחום ואני קורא לגופים ולחברות אשר רוצות להעניק לצרכנים הטבה אמיתית להצטרף כספקים ושותפים עסקיים".

 

 

 

 
 
     
 
 
 
 
סטארט כניסה לסוכנים עשית תאונה קניון סטארט
Feedback Form